EVMAPA.cz - nabíjení na dotek

Platební, informační, dohledový a navigační systém pro svět elektromobility. Přehledná mapa nabíjecích stanic s možností okamžitého nabíjení Vašeho elektromobilu.

Chcete podpořit rozvoj elektromobility v Česku? Připojte se k nám a staňte se provozovatelem vlastní nabíjecí stanice.

Tagy: Mapa nabíjecích stanic pro elektroauta v České rebublice, mapy dobíjecích stanice pro elektromobily. Rychlodobíjencí stanice, rychlonabíjecí stanice, rychlodobíjení, rychlonabíječka, rychlonabíjení, CHAdeMO, CCS Combo 2, Menneks, Typ1 Typ-1, Typ2, Typ-2, elektromobil je auto na elektřinu, hybridní auto, hybrid, Plug-in elektroauto, mapa nabíječek a nabíječky v ČR, plugin hybridní vozidlo Přímá platba která je  pro plug in hybridy, přímé platby zaplatt nyní, placení za nabíjení

Blog

RFID karty

6.10.2017 Admin

Pokud vlastníte nějakou RFID kartu například od jiného operátora můžete ji přidat ke svému účtu na EVmapa v sekci Profil. Pokud neznáte ID (číslo karty) stačí od stanice EVmapa která je vybavená čtečkou RFID zavolat na tel. číslo  Help-line uvedené na návodu stanice. Operátor Help-line EVmapa ji přídá k vašemu účtu.

Počet karet není omezen.

 

 

 

 

Zvýšení zabezpečení CLIP+PIN

Od září 2017 jsme zvýšili zabezpečení aktivace zavoláním na číslo stanice. Nyní je zapotřebí u každého zaregistrovaného tel. čísla ve Vašem profilu zadat i PIN, který bude vyžadován po zavolání na daný stojan. Pokud bude Vaše tel. číslo i PIN souhlasit s tím v profilu, bude aktivace úspěšná.

Dne 3.10.2017 7:33 Admin

Nová nabíječka Svitavy

Od srpna 2017 jsme pro Vás otevřeli ve spolupráci s radnicí novou rychlonabíjecí stanici ve Svitavách. Je umístěna nedaleko u křižovatky silnic I/34 a E461 na parkovišti u multifunkčního centra Fabrika, a jen pár kroků od historického centra města.

Dne 2.10.2017 17:33 Admin

Přímé platby - novinka

Od čevna 2017 jsme i pro neregistrované zákazníky připravili možnost nabíjení pomocí jednorázových plateb za jedno konkrétní nabíjení. Není zapotřebí žádná registrace, prostě zaplatíte hned za jedno nabíjení a jako obvykle u nás férově přesně za to, co odeberete, nikdy víc!

Dne 10.6.2017 12:30 Admin

Nové nabíječky

Koncem roku 2016 se nám podařilo instalovat dvě vlastní rychlonabíjčky CHAdeMO v kombinaci s 22kWh Mennekesem. Obě jsou perfektně umístěné u hlavních tahů. Jedna je v Olomouci a otevírá cestu na Ostravu a druhá je v Kunovicích a zpřístupňuje Žilinu

Dne 11.12.2016 14:02 Admin

Nové tarify - FCP (sleva)

(Fair Charging Policy)

Dnes jsme spustili novou strukturu tarifů. Jelikož není legislativně vhodné prodávat jakýmkoli způsobem nabíjení s účtovanou jednotkou kWh, zavedli jsme nové tarify. Nadále mohou existovat tarify, časové, kWh, nebo jednorázové poplatky, nebo jejich kombinace podle potřeb provozovatelů. V sekci nápověda naleznete přesné vysvětlení našeho revolučního časového tarifu s FCP slevou.

Dne 11.8.2016 13:59 Admin

Video návod stanice DBT Troubsko

Dne 8.2.2016 14:05

https://www.youtube.com/watch?v=-TOayayoL38

Spuštěno nové webové uživatelské rozhraní !

Dne 29.1.2016 17:05

Vítejte na novém webu !

Databáze a uživatelské účty včetně zbývajících kreditů jsou převedeny do nového systému.

Prosíme všechny uživatele o vygenerování nového hesla k vašemu účtu pomocí zadaní vašeho emailu a odeslání zapomenutého hesla na přihlašovací stránce. Omlouváme se za komplikace ale hesla nelze převádět.

Proveďte prosím kontrolu vašich údajů a nastavení. Jsou přidány nové funkce jako zasílání informačních SMS a emailů. ( odesílání informačních SMS systémem je zdarma) volání na aktivační číslo stanice je také zdarma. Na kartě nabíjecí stanice můžete po přihlášení on-line sledovat průběh vašeho nabíjení (spotřeba a cena) popřípadě nabíjení vzdáleně zastavit.

Věříme že se vám bude nové uživatelské rozhraní líbit. Nové funkce budou postupně přidávány.

Tým EVSELECT !

Spuštění nabíjení prozvoněním

  admin   26.9.2015  

Dne 26.9.2015 byla všem registrovaným uživatelům přidána funkce spuštění nabíjení prozvoněním. Každou aktivní stanici v systému Evmapa lze nyní spustit tímto způsobem

Evmap je nejjednodušší způsob interakce s nabíjecími stanicemi

Vytvořte si účet a nabíjejte ještě dnes!


Vytvořit účet
Copyright Evmap © 2019

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.