EVMAPA.cz - nabíjení na dotek

Platební, informační, dohledový a navigační systém pro svět elektromobility. Přehledná mapa nabíjecích stanic s možností okamžitého nabíjení Vašeho elektromobilu.

Chcete podpořit rozvoj elektromobility v Česku? Připojte se k nám a staňte se provozovatelem vlastní nabíjecí stanice.

Tagy: Mapa nabíjecích stanic pro elektroauta v České rebublice, mapy dobíjecích stanice pro elektromobily. Rychlodobíjencí stanice, rychlonabíjecí stanice, rychlodobíjení, rychlonabíječka, rychlonabíjení, CHAdeMO, CCS Combo 2, Menneks, Typ1 Typ-1, Typ2, Typ-2, elektromobil je auto na elektřinu, hybridní auto, hybrid, Plug-in elektroauto, mapa nabíječek a nabíječky v ČR, plugin hybridní vozidlo Přímá platba která je  pro plug in hybridy, přímé platby zaplatt nyní, placení za nabíjení

Blog

Přímé platby - novinka

Od čevna 2017 jsme i pro neregistrované zákazníky připravili možnost nabíjení pomocí jednorázových plateb za jedno konkrétní nabíjení. Není zapotřebí žádná registrace, prostě zaplatíte hned za jedno nabíjení a jako obvykle u nás férově přesně za to, co odeberete, nikdy víc!

Dne 10.6.2017 12:30 Admin

Nové nabíječky

Koncem roku 2016 se nám podařilo instalovat dvě vlastní rychlonabíjčky CHAdeMO v kombinaci s 22kWh Mennekesem. Obě jsou perfektně umístěné u hlavních tahů. Jedna je v Olomouci a otevírá cestu na Ostravu a druhá je v Kunovicích a zpřístupňuje Žilinu

Dne 11.12.2016 14:02 Admin

Nové tarify - FCP (sleva)

(Fair Charging Policy)

Dnes jsme spustili novou strukturu tarifů. Jelikož není legislativně vhodné prodávat jakýmkoli způsobem nabíjení s účtovanou jednotkou kWh, zavedli jsme nové tarify. Nadále mohou existovat tarify, časové, kWh, nebo jednorázové poplatky, nebo jejich kombinace podle potřeb provozovatelů. V sekci nápověda naleznete přesné vysvětlení našeho revolučního časového tarifu s FCP slevou.

Dne 11.8.2016 13:59 Admin

Video návod stanice DBT Troubsko

Dne 8.2.2016 14:05

https://www.youtube.com/watch?v=-TOayayoL38

Spuštěno nové webové uživatelské rozhraní !

Dne 29.1.2016 17:05

Vítejte na novém webu !

Databáze a uživatelské účty včetně zbývajících kreditů jsou převedeny do nového systému.

Prosíme všechny uživatele o vygenerování nového hesla k vašemu účtu pomocí zadaní vašeho emailu a odeslání zapomenutého hesla na přihlašovací stránce. Omlouváme se za komplikace ale hesla nelze převádět.

Proveďte prosím kontrolu vašich údajů a nastavení. Jsou přidány nové funkce jako zasílání informačních SMS a emailů. ( odesílání informačních SMS systémem je zdarma) volání na aktivační číslo stanice je také zdarma. Na kartě nabíjecí stanice můžete po přihlášení on-line sledovat průběh vašeho nabíjení (spotřeba a cena) popřípadě nabíjení vzdáleně zastavit.

Věříme že se vám bude nové uživatelské rozhraní líbit. Nové funkce budou postupně přidávány.

Tým EVSELECT !

Spuštění nabíjení prozvoněním

  admin   26.9.2015  

Dne 26.9.2015 byla všem registrovaným uživatelům přidána funkce spuštění nabíjení prozvoněním. Každou aktivní stanici v systému Evmapa lze nyní spustit tímto způsobem

Evmap je nejjednodušší způsob interakce s nabíjecími stanicemi

Vytvořte si účet a nabíjejte ještě dnes!


Vytvořit účet
Copyright Evmap © 2017

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.