Evmapa.cz - nabíjení na dotek

Unikátní systém pro podporu světa elektromobility. Přehledná mapa nabíjecích stanic s možností okamžitého nabíjení Vašeho elektromobilu.

Chcete podpořit rozvoj elektromobility v Česku? Připojte se k nám a staňte se provozovatelem vlastní nabíjecí stanice.

Tagy: Mapa nabíjecích stanic pro elektroauta v České rebublice, mapy dobíjecích stanice pro elektromobily. Rychlodobíjencí stanice, rychlonabíjecí stanice, rychlodobíjení, rychlonabíječka, rychlonabíjení, CHAdeMO, CCS Combo 2, Menneks, elektromobil je auto na elektřinu, hybridní auto, hybrid, elektroauto, mapa nabíječek a nabíječky v  ČR,

Nápověda

Jaký je účel systému EVMAPy?

EVMAPA má tři zásadní cíle, které nejen v ČR momentálně chybí:
1) Poskytnout uzivatelům spolehlivou interaktivní mapu nabíjecích stanic s možností sdílení informací samotnými uživateli.
2) Nabídnout provozovatelům nabíjecích stanic možnost se zapojit do jednoduchého, pro uživatele, pohodlného systému kreditového nabíjení bez karet a jiných matoucích prvků.
3) Jednotná platforma pro všechny

Co je FCP sleva uvedená u časového tarifu ?

Jedná se o revoluční řešení účtování nabíjení, tak abychom dodrželi legislativní rámec platný v našem oboru. Jsme si zároveň vědomi nevhodnosti a nevýhodnosti účtování časových tarifů, kdy se může reálné stát, že nabíjíte u rychlonabíječe, ale maximální proud, který umí nabíječ poskytnout, nelze vaším vozidlem odebrat. Naproti tomu provozovatel nabíjecí stanice / stojanu musí mít tarif zkalkulován na největší možné zatížení. U stojanů, které mají časový tarif "n" Kč / min (FCP sleva) vám bude vždy poskytnuta procentuální sleva z minutového tarifu, na základě procentuálního využití kapacity nabíjecího stojanu v daném tarifovaném čase. Výsledná cena  nabíjení pak bude tuto slevu zohledňovat  a bude uvedena ve Vašem vyúčtování u každého nabíjení. Tímto způsobem je dosaženo velmi podobné férovosti nabíjení, jako když poskytovatelé tarifovali za nevhodnou jednotku kWh.Tato tarifikace zajistí, že budete nabíjet stejně výhodně jako dříve.

Jsou nabíjecí stanice v mapě všechny Vaše?

Pouze některé. Většina nabíjecích stanic má jiné vlastníky, kteří mohou volitelně zapojit svou stanici do systému monitorovaného nabíjení.

Mohu přidat nabíjecí stanici?

Ano! Pomůžete tak všem ostatním elektromobilistům tuto stanici lehce najít.
Pro přidání stanice se stačí registrovat, vyplit formulář s údaji o stanici a pro zobrazení vyčkat na kontrolu správcem.

Mohu přidat fotky současné stanice?

Ano! Fotografie pomáhají ostatním nabíjecí stanici lehce na místě najít.
U každé stanice v mapě najdete možnost nahrát Vaše vlastní aktuální fotografie.
Dále je možné přidat hodnocení stanice dle Vaší zkušenosti.

Jak si mohu dobít kredit?

Každý registrovaný uživatel má možnost dobít si kredit, který následně používá k nabíjení na vybraných stanicích.
Dobíjení kreditu najdete v menu Uživatel > Kredit > Stav a dobití kreditu (odkaz).

Dobít lze libovolnou částku a to prostřednictvím platební brány GoPay v CZK nebo v EUR.
V případě úspěšné on-line platby je kredit okamžitě připsaný k Vašemu účtu.

Mohu nabíjet na stanici zůčtované v EUR, když mám kredit v Kč?

Každý registrovaný uživatel má možnost dobít si kredit, v CZK i v EUR. Kredity v jednotlivých měnách zůstavají v měnách dobití. Pro nabíjení je vždy použita správná měna, pokud v ní máte kredit. Nabíjet můžete i v případě, že kredit ve správné měně nemáte a máte jej v jiné měně. Pro zůčtování dobíjení však bude použit méně výhodný směnný kurz pouze pro toto dobíjení. Proto ve vlastním zájmu mějte kredit v zůčtovací měně nabíječky.

Informační SMS jsou odesílány pouze na česká mobilní tel. čísla s předvolbou +420. Důvodem je vysoký polatek za odesílání SMS do zahraničí.

Podrobné informace o obchodních podmínkách se dočtete zde.

Video návod nabíjecí stanice Troubsko DBT 44kW https://www.youtube.com/watch?v=-TOayayoL38

Evmap je nejjednodušší způsob interakce s nabíjecími stanicemi

Vytvořte si účet a nabíjejte ještě dnes!


Vytvořit účet
Copyright Evmap © 2017

SOUHLASĺM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.