EVMAPA.cz - nabíjení na dotek

Platební, informační, dohledový a navigační systém pro svět elektromobility. Přehledná mapa nabíjecích stanic s možností okamžitého nabíjení Vašeho elektromobilu.

Chcete podpořit rozvoj elektromobility v Česku? Připojte se k nám a staňte se provozovatelem vlastní nabíjecí stanice.

Tagy: Mapa nabíjecích stanic pro elektroauta v České rebublice, mapy dobíjecích stanice pro elektromobily. Rychlodobíjencí stanice, rychlonabíjecí stanice, rychlodobíjení, rychlonabíječka, rychlonabíjení, CHAdeMO, CCS Combo 2, Menneks, Typ1 Typ-1, Typ2, Typ-2, elektromobil je auto na elektřinu, hybridní auto, hybrid, Plug-in elektroauto, mapa nabíječek a nabíječky v ČR, plugin hybridní vozidlo Přímá platba která je  pro plug in hybridy, přímé platby zaplatt nyní, placení za nabíjení

O EVMAPA.cz

  1. Vytvořte si účet pro opakované nabíjení nebo nabíjejte ihned a bez registrace

Vytvoření účtu zabere pouze pár minut. EVMAPA nabízí jednoduchou práci na všech zařízeních. Po vytvoření účtu budete moci prohlížet mapu nabíjecích stanic a vyhledávat ty, které Vám vyhovují podle různých kritériií, případně využít  navigaci.  Budete si moci přidávat nabíjecí stanice, které znáte, psát k nim komentáře  a hodnotit je.  Budete moci přidávat aktuální fotografie stanic, a přímo z Vašeho zařízení, aktivovat všechny připojené stanice s nabíjením zdarma. 

  2. Vyhledejte vhodnou a blízkou nabíjecí stanici


Prostřednictvím naší aplikace můžete Přehledně vyhledávat vhodné nabíjecí stanice dle typů konektorů, vybavenosti, vzdálenosti a dalších kritérií. Systém také nabízí na většině zařízení přímou navigaci na určené místo. Díky fotografiím již nebudete stanici v neznámém terénu hledat. U připojených stanic systém zobrazuje i jejich aktální obsazenost.

 

  3. Začněte nabíjet

Prostřednictvím smartphonu jednoduše aktivujete stanici. Dále je nutné do 60-ti sekund fyzicky spustit nabíjení přímo na stanici. U některých stanic toto nutné naopak není a nabíjení se spustí automaticky po aktivaci. Novinkou je možnost aktivace bezplatným zavoláním z Vašeho tel. čísla uvedeného ve Vašem profilu na aktivační tel. číslo stanice. Tento způsob aktivace nabíjecí stanice je velmi komfortní při opakovaném používání nabíjecí stanice. Stačí si číslo stanice uložit do telefonního seznamu.

  4. Placené dobíjení kreditu

Pokud jde o placenou nabíjecí stanici, snadno dobijete kredit do Vašeho profilu prostřednitcvím mnoha druhů plateb. Nejpohodlnější je využití on-line karetních transakcí, což umožní i novému uživateli během 5-ti minut nabíjet na kterékoli stanici. EVMAPA Vám pak automaticky snižuje kredit dle reálné naměřené spotřeby na nabíjecím místě. K dispozici máte detailní přeled využití stanic a jejich vyúčtování.

  5. Máte vlastní stanici ? Staňte se poskytovatelem, přidejte se k nám !

Pokud jste majitelem jakékoli nabíjecí stanice, sítě stanic či jednotlivého nabíjecího místa, nebo o jeho zřízení pouze uvažujete, je tu právě pro Vás systém EVMAPA a tým zkušených odborníků společnosti EVSELECT, s.r.o. Nabízíme Vám kompletní technické i marketingové poradenství, zůčtovací a dohledové služby přesně podle Vašich představ na klíč.

  5. Služby pro poskytovatele zdarma

Pro všechny provozovatele a jejich nabíjecí stanice, kteří poskytují nabíjení zdarma, nebo pouze za cenu el. energie, jsou  naše služby také zcela zdrama. Přidejte se k nám... kontakt
 

  6. Nezjištně podporujeme elektromobilitu

Již více jak sedm let podporujeme přímo či nepřímo rozvoj elektromobility v ČR. Zabýváme se vývojem všech možných vylepšení pro elektromobilisty, kteří zatím u nás nemají život úplně bez starostí. Po dobu více jak dvou let jsme provozovali zdarma rychlonabíječ u 9. brány v Brně a  rychlonabíječ v Troubsku u společnosti NetDataComm, s.r.o. Naše rychlonabíječka byla první na Moravě. Vše na vlastní náklady, bez příslibu odměny, prostě z přesvědčení...
 

  7. Přinášíme inovace

K našim největším úspěchům patří celosvětové unikátní řešení nabíjecího kabelu pro elektromobily s uživatelsky nastavitelným nabíjecím proudem který najdete na www.evselect.cz. Další obrovskou inovací je právě projekt EVMAPA, který osvobozuje všechny elektromobilisty...

 

Evmap je nejjednodušší způsob interakce s nabíjecími stanicemi

Vytvořte si účet a nabíjejte ještě dnes!


Vytvořit účet
Copyright Evmap © 2019

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.