EVMAPA.cz - nabíjení na dotek

Platební, informační, dohledový a navigační systém pro svět elektromobility. Přehledná mapa nabíjecích stanic s možností okamžitého nabíjení Vašeho elektromobilu.

Chcete podpořit rozvoj elektromobility v Česku? Připojte se k nám a staňte se provozovatelem vlastní nabíjecí stanice.

Tagy: Mapa nabíjecích stanic pro elektroauta v České rebublice, mapy dobíjecích stanice pro elektromobily. Rychlodobíjencí stanice, rychlonabíjecí stanice, rychlodobíjení, rychlonabíječka, rychlonabíjení, CHAdeMO, CCS Combo 2, Menneks, Typ1 Typ-1, Typ2, Typ-2, elektromobil je auto na elektřinu, hybridní auto, hybrid, Plug-in elektroauto, mapa nabíječek a nabíječky v ČR, plugin hybridní vozidlo Přímá platba která je  pro plug in hybridy, přímé platby zaplatt nyní, placení za nabíjení

Nápověda

Proč mám po zavolání na stanici ještě zadávat PIN? A jak na to ?

V souladu a aktuálním trendem jsme z důvodu bezpečnosti Vašich prostředků uložených v každém profilu zvýšili významným způsobem jejich zabezpečení. Nyní je zapotřebí mimo volání ze správného tel. čísla, zadat do hovoru ještě PIN. Obojí si můžete nastavit ve svém profilu v položce "aktivační čísla." 

Co je to přímá platba a tlačítko "zaplatit nyní ?" - novinka

Náš systém nově umožňuje jednorázově zaplatit za nabíjení i bez registrace. Pro nepřihlášené uživatele, použitím tlačítka "přímá platba" můžete po online zaplacení ihned nabíjet. Naše platby jsou jako vždy férové. Protože nevíme, za kolik přesně budete nabíjet, zaplatíte nám před zahájením nabíjení, nejlépe kartou, jakousi zálohu na nabíjení ve vámi zvolené výši a pak hned můžete nabíjet. Po ukončení nabíjení Vám bude nevyčerpaný zbytek zálohy vrácen zpět. Z technických důvodů to může trvat i několik dnů, ale v drtivé většině případů je vyúčtování provedeno do 24 hod.

Jaký je účel systému EVMAPA?

EVMAPA má tři zásadní cíle, které nejen v ČR momentálně chybí:
1) Poskytnout uzivatelům spolehlivou interaktivní mapu nabíjecích stanic s možností sdílení informací samotnými uživateli.
2) Nabídnout provozovatelům nabíjecích stanic přímé platby bez registrace nebo možnost se zapojit do jednoduchého, pro uživatele pohodlného systému kreditového nabíjení bez karet a jiných matoucích prvků.
3) Jednotná platforma pro všechny

Co je FCP sleva uvedená u časového tarifu ?

Jedná se o revoluční řešení účtování nabíjení, tak abychom dodrželi legislativní rámec platný v našem oboru. Jsme si zároveň vědomi nevhodnosti a nevýhodnosti účtování časových tarifů, kdy se může reálné stát, že nabíjíte u rychlonabíječe, ale maximální proud, který umí nabíječ poskytnout, nelze vaším vozidlem odebrat. Naproti tomu provozovatel nabíjecí stanice / stojanu musí mít tarif zkalkulován na největší možné zatížení. U stojanů, které mají časový tarif "n" Kč / min (FCP sleva) vám bude vždy poskytnuta procentuální sleva z minutového tarifu, na základě procentuálního využití kapacity nabíjecího stojanu v daném tarifovaném čase. Výsledná cena  nabíjení pak bude tuto slevu zohledňovat  a bude uvedena ve Vašem vyúčtování u každého nabíjení. Tímto způsobem je dosaženo velmi podobné férovosti nabíjení, jako když poskytovatelé tarifovali za legislativně nevhodnou jednotku kWh.Tato tarifikace zajistí, že budete nabíjet stejně výhodně jako dříve. Aktuálné to vypadá, že se koncem roku blýská na lepší časy i v legislativě.

Jsou nabíjecí stanice v mapě všechny Naše?

Pouze některé. Většina nabíjecích stanic má jiné vlastníky, kteří mohou volitelně zapojit svou stanici do systému placeného nabíjení.

Mohu přidat nabíjecí stanici?

Ano! Pomůžete tak všem ostatním elektromobilistům tuto stanici lehce najít.
Pro přidání stanice se stačí registrovat, vyplit formulář s údaji o stanici a pro zobrazení vyčkat na kontrolu správcem.

Mohu přidat fotky současné stanice?

Ano! Fotografie pomáhají ostatním nabíjecí stanici lehce na místě najít.
U každé stanice v mapě najdete možnost nahrát Vaše vlastní aktuální fotografie.
Dále je možné přidat hodnocení stanice dle Vaší zkušenosti.

Jak si mohu dobít kredit?

Každý registrovaný uživatel má možnost dobít si kredit, který následně používá k nabíjení na vybraných stanicích.
Dobíjení kreditu najdete v menu Uživatel > Kredit > Stav a dobití kreditu (odkaz).

Dobít lze libovolnou částku a to prostřednictvím platební brány GoPay v CZK nebo v EUR.
V případě úspěšné on-line platby je kredit okamžitě připsaný k Vašemu účtu.

Mohu nabíjet na stanici zůčtované v EUR, když mám kredit v Kč?

Každý registrovaný uživatel má možnost dobít si kredit, v CZK i v EUR. Kredity v jednotlivých měnách zůstavají v měnách dobití. Pro nabíjení je vždy použita správná měna, pokud v ní máte kredit. Nabíjet můžete i v případě, že kredit ve správné měně nemáte a máte jej v jiné měně. Pro zůčtování dobíjení však bude použit méně výhodný směnný kurz pouze pro toto dobíjení. Proto ve vlastním zájmu mějte kredit v zůčtovací měně nabíječky.

Informační SMS jsou odesílány pouze na česká mobilní tel. čísla s předvolbou +420. Důvodem je vysoký polatek za odesílání SMS do zahraničí.

Podrobné informace o obchodních podmínkách se dočtete zde.

Video návod nabíjecí stanice Troubsko DBT 44kW https://www.youtube.com/watch?v=-TOayayoL38

Evmap je nejjednodušší způsob interakce s nabíjecími stanicemi

Vytvořte si účet a nabíjejte ještě dnes!


Vytvořit účet
Copyright Evmap © 2019

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.