EVMAPA.cz - nabíjení na dotek

Platební, informační, dohledový a navigační systém pro svět elektromobility. Přehledná mapa nabíjecích stanic s možností okamžitého nabíjení Vašeho elektromobilu.

Chcete podpořit rozvoj elektromobility v Česku? Připojte se k nám a staňte se provozovatelem vlastní nabíjecí stanice.

Tagy: Mapa nabíjecích stanic pro elektroauta v České rebublice, mapy dobíjecích stanice pro elektromobily. Rychlodobíjencí stanice, rychlonabíjecí stanice, rychlodobíjení, rychlonabíječka, rychlonabíjení, CHAdeMO, CCS Combo 2, Menneks, Typ1 Typ-1, Typ2, Typ-2, elektromobil je auto na elektřinu, hybridní auto, hybrid, Plug-in elektroauto, mapa nabíječek a nabíječky v ČR, plugin hybridní vozidlo Přímá platba která je  pro plug in hybridy, přímé platby zaplatt nyní, placení za nabíjení

ČEZ Valašské Meziříčí

    49.475817, 17.9705   [ID: 707]
  Masarykova 791, 757 01 Valašské Meziříčí
  http://www.elektromobilita.cz/
  CHAdeMO, CCS, Typ 2
Click to zoom

Reviews

28.01.2022      user

Dobrý. 4 místa s 50kW nabíjením. Je to málo osvětlené, takže jsem si musel přisvítit mobilem, ale dá se. Pizza, Asijské bistro cca 400m.
22.01.2019      Blek

Velmi dobře situované (při hlavní cestě) 2 rychlonabíječky celkově pro 4 auta. Cca 150 m od nabíječky výborná pizzerie (Domenico). Doporučuji;)
09.07.2018      KASO

Umístěny dva nabíjecí stojany, opravdu s minimální resp. žádnou zajížďkou, hned vedle kruhového objezdu. Jen asi nikoho nepřekvapí, že v dosahu není opět žádné zázemí (toalety, občerstvení). Jen asi 400m vzdálené něco, co na sobě neslo název BAR, který nebudil přílišnou důvěru. Nabíjecí stání nebylo dosud opatřeno odpovídající svislou dopravní značkou a tedy se na místě před stojanem nacházelo i vozidlo se spalovacím motorem.

To add your review, please log in

Evmap je nejjednodušší způsob interakce s nabíjecími stanicemi

Vytvořte si účet a nabíjejte ještě dnes!


Vytvořit účet
Copyright Evmap © 2024

I AGREE
This website uses cookies to provide services and traffic analysis. By using this website, you agree to this.