Evmapa.cz - nabíjení na dotek

Unikátní systém pro podporu světa elektromobility. Přehledná mapa nabíjecích stanic s možností okamžitého nabíjení Vašeho elektromobilu.

Chcete podpořit rozvoj elektromobility v Česku? Připojte se k nám a staňte se provozovatelem vlastní nabíjecí stanice.

Tagy: Mapa nabíjecích stanic pro elektroauta v České rebublice, mapy dobíjecích stanice pro elektromobily. Rychlodobíjencí stanice, rychlonabíjecí stanice, rychlodobíjení, rychlonabíječka, rychlonabíjení, CHAdeMO, CCS Combo 2, Menneks, elektromobil je auto na elektřinu, hybridní auto, hybrid, elektroauto, mapa nabíječek a nabíječky v  ČR,

O evmapa.cz

  1. Vytvořte si účet

Vytvoření účtu zabere pouze pár minut. EVMAPA nabízí jednoduchou práci na všech zařízeních. Po vytvoření účtu budete moci prohlížet mapu nabíjecích stanic a vyhledávat ty, které Vám vyhovují podle různých kritériií, případně využít  navigaci.  Budete si moci přidávat nabíjecí stanice, které znáte, psát k nim komentáře  a hodnotit je.  Budete moci přidávat aktuální fotografie stanic, a přímo z Vašeho zařízení, aktivovat všechny připojené stanice s nabíjením zdarma. 

  2. Vyhledejte vhodnou a blízkou nabíjecí stanici


Prostřednictvím naší aplikace můžete Přehledně vyhledávat vhodné nabíjecí stanice dle typů konektorů, vybavenosti, vzdálenosti a dalších kritérií. Systém také nabízí na většině zařízení přímou navigaci na určené místo. Díky fotografiím již nebudete stanici v neznámém terénu hledat. U připojených stanic systém zobrazuje i jejich aktální obsazenost.

 

  3. Začněte nabíjet

Prostřednictvím smartphonu jednoduše aktivujete stanici. Dále je nutné do 60-ti sekund fyzicky spustit nabíjení přímo na stanici. Novinkou je možnost aktivace bezplatným zavoláním z Vašeho tel. čísla uvedeného ve Vašem profilu na aktivační tel. číslo stanice. Tento způsob aktivace nabíjecí stanice je velmi komfortní při opakovaném používání nabíjecí stanice. Stačí si číslo stanice uložit do telefonního seznamu.

  4. Placené dobíjení kreditu

Pokud jde o placenou nabíjecí stanici, snadno dobijete kredit do Vašeho profilu prostřednitcvím mnoha druhů plateb. Nejpohodlnější je využití on-line karetních transakcí, což umožní i novému uživateli behem 5-ti minut nabíjet na kterékoli stanici. EVMAPA Vám pak automaticky snižuje kredit dle reálné naměřené spotřeby na nabíjecím místě. K dispozici máte detailní přeled využití stanic a jejich vyúčtování.

  5. Máte vlastní stanici ? Staňte se poskytovatelem, přidejte se k nám !

Jestliže jste majitelem jakékoli nabíjecí stanice, sítě stanic či jednotlivého nabíjecího místa, nebo o jeho zřízení pouze uvažujete, je tu právě pro Vás systém EVMAPA a tým zkušených odborníků společnosti EVSELECT, s.r.o. Nabízíme Vám kompletní poradenství, marketingové, zůčtovací a dohledové služby přesně podle Vašich představ.

  5. Služby pro poskytovatele zdarma

Pro všechny provozovatele a jejich nabíjecí stanice, kteří poskytují nabíjení zdarma, nebo pouze za cenu el. energie, jsou  naše služby také zdrama. Přidejte se k nám... kontakt
 

  6. Nezjištně podporujeme elektromobilitu

Již více jak pět let podporujeme přímo či nepřímo rozvoj elektromobility v ČR. Zabýváme se vývojem všech možných vylepšení pro elektromobilisty, kteří zatím u nás nemají život úplně bez starostí. Po dobu více jak dvou let jsme provozovali zdarma rychlonabíječ u 9. brány v Brně a  rychlonabíječ v Troubsku u společnosti NetDataComm, s.r.o. Byli jsme první na Moravě. Vše na vlastní náklady, bez příslibu odměny, prostě z přesvědčení...
 

  7. Přinášíme inovace

K našim největším úspěchům patří celosvětové unikátní řešení nabíjecího kabelu pro elektromobily s uživatelsky nastavitelným nabíjecím proudem který najdete na www.evselect.cz. Další obrovskou inovací je právě projekt EVMAPA, který osvobozuje všechny elektromobilisty...

 

Evmap je nejjednodušší způsob interakce s nabíjecími stanicemi

Vytvořte si účet a nabíjejte ještě dnes!


Vytvořit účet
Copyright Evmap © 2017

SOUHLASĺM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.